Acun Ilıcalı’dan Leyla ve Yasemin paylaşımı

Geçtiğimiz ay Kemerburgaz Caddesi’nde yaşanan kazada zıt tarafta seyreden hafif ticari araç, Acun Ilıcalı’nın kullandığı motosikletle çarpışmış, Ilıcalı ve motosikletin ardında bulunan kızı Banu Ilıcalı Ceyhun, hafif yaralanmıştı. Ilıcalı ve kızı, daha sonra sıhhat takımları tarafından ambulansla özel bir hastaneye götürülerek tedavi altına alınmıştı. Koluna platin takılan Acun Ilıcalı, üç günlük tedavisinin akabinde taburcu olmuştu.

Şimdilerde eski sıhhatine kavuşan ünlü isim, birkaç gün evvel 20 milyon dolar (yaklaşık 370 milyon TL) pahasındaki yeni yatıyla isminden kelam ettirmişti. İsmi ‘B.A.L.M.Y’ olan yat, altı kompartmana sahip. 47.2 metre uzunluğundaki yatta bir master suit ve dört ek kabin ortasında on bireye kadar kalınabilir beş yatak odası bulunuyor. Bu ortada, mürettebat odaları da sekiz işçi kapasiteli.

BEACH CLUB VE HAVUZ

Yat, güvertede bir oturma ve güneşlenme alanı da dahil olmak üzere geniş güverte alanlarına sahip. Üstün yat güneşlenme güvertesi, spa havuzu ve art şezlonglar için bir alan, korunaklı kokpit, harika deniz görünümü için kıç tarafına bakan bir oturma alanı içeriyor. Yatta ayrıyeten ayak tenisi alanı ve açılır beach club da bulunuyor.

MUTLULUK POZU

Lüks yatıyla günlerce gündemden düşmeyen Acun Ilıcalı, eski eşi Zeynep Yılmaz’dan dünyaya gelen kızları Yasemin ve Leyla ile objektif karşısına geçti. Toplumsal medya hesabını etkin olarak kullanan ve şimdilerde kızlarıyla California’da olan ünlü isim, paylaşımına; “Mutluluk” notunu düştü. Baba ve kızlarının fotoğrafına kısa müddette binlerce beğeni ve yorum geldi.

“ÖZEL HAYATIM ÜÇ DÖNEMLİK PEMBE DİZİ OLABİLİR”

Öte yandan Acun Ilıcalı, geçtiğimiz aylarda DailyMail’e verdiği röportajda, iş hayatından özel hayatına kadar merak edilen her soruya cevap vermişti. Şeyma Subaşı’ndan boşandıktan sonra Ayça Çağla Altunkaya ile aşk yaşayan TV8 kanalının sahibi, özel hayatına dair birinci defa bu kadar açık konuşmuştu. “Kişisel hayatım iki yahut üç dönemlik bir pembe dizi olabilir” diyen Ilıcalı, “Özel hayatım biraz farklı olduğu için Türkiye’de 10 yıl üst üste en çok haberlerde yer alan kişi benim” sözlerini kullanmıştı.

“24 YAŞINDA İFLAS ETTİM”

Acun Ilıcalı, açıklamasının devamında, “20 yaşında evlendim, 21 yaşında baba oldum, 22 yaşında ailemi trafik kazasında kaybettim. Kızım otomobilin içindeydi. 15 kırık kemikle hayatta kaldı. 23 yaşımdayken bir motosiklet kazası geçirdim ve arkadaşım yanımda vefat etti. 24 yaşımdayken iflas ettim ve bir işim yoktu. Hayattaki her olumsuzluğu yaşadım” formunda konuşmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir