Beşiktaş’ta Yusuf Yazıcı sürprizi! Şenol Güneş istedi

Yeni dönemde savlı bir takımla uğraş etmek isteyen Siyah-Beyazlılar’da transfer çalışmaları sürat kazandı. Beşiktaş, nokta atış transferlerle 2023-24 dönemi takımını tamamlayacak.

Transferde sağ stoper, iki kanat oyuncusu, bir merkez orta saha ve 10 numara destekleri gerçekleştirmek isteyen Beşiktaş arayışlarını sürdürüyor.

Fanatik’in haberine nazaran; Şenol Güneş’in takımında görmeyi çok istediği Yusuf Yazıcı için Lille ile birinci temaslar kuruldu. Ulusal futbolcunun birinci etapta kiralanıp, yıllık fiyatının ödenmesi teklifi sunuldu.

ŞENOL GÜNEŞ TAKIMINDA İSTİYOR

Bonservisi Ligue 1 gruplarından Lille’de bulunan, geçtiğimiz dönemi Trabzonspor’da kiralık olarak geçiren Yusuf Yazıcı’yı, teknik yönetici Şenol Güneş’in takımında görmeyi çok istediği öğrenildi.

Beşiktaş İdaresi de tecrübeli hocanın talebi üzerine Fransız takımı ile irtibata geçti. Lille, 1 yıllık kontratı bulunan Ulusal futbolcunun kiralanması ve yıllık fiyatının ödenmesi konusunda bir teklif yapıldı.

Bu ortada 26 yaşındaki futbolcunun yıllık fiyatının 1 milyon Euro dolaylarında olduğu öğrenildi. Trabzon ile görüşecekler…

Ancak Trabzonspor’un, Lille’e Yusuf’u satmadan evvel mukavelesine, ‘Süper Lig’den diğer bir kulüpte oynaması halinde tazminat ödenir unsuru koydurduğu belirtildi. Ama bu bahisteki pürüzü iki kulübün kendi ortasında görüşerek çözebileceği öğrenildi.

Eğer Lille, Beşiktaş’ın teklifini kabul ederse, Trabzonspor’un kelam konusu unsuru ile ilgili olarak Karadeniz grubuyla de bir görüşme yapılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir