CHP’li Murat Bakan polis mesajını paylaştı: Emir kuluyuz

CHP’li Murat Bakan’a ileti atan bir polis ,”Çok utandım lakin bizler buyruk kuluyuz. Reaksiyonunuzu vasıfsız yöneticilerimize gösterin” diyerek durumunu anlattı.

CHP Milletvekili Murat Bakan, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Yardımcısı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem İmamoğlu’nun Erzurum’daki mitingine taşlı atak gerçekleştirilmesiyle ilgili Erzurum’da vazifeli bir polisin kendisine attığı bildirisi paylaştı.

CHP’li Murat Kurum, “Erzurum’dan bir polis kardeşimin iletisini iletiyorum” diyerek şu sözleri kullandı:

“’Sayın vekilim. Bugün Erzurum da yaşananlardan bir polis olarak çok utandım lakin bizler buyruk kuluyuz, başımızdaki vasıfsız yöneticilerin yüzünden biz memurlar da zan altında kalıyoruz. Parti olarak yansınızı lütfen vasıfsız yöneticilerimize gösterin. Teşkilatta Cumhurbaşkanı adayımız Kemal Beyefendi e karşı çok hoş bir tavır var. Vasıfsız yöneticilerin yalakalığı yüzünden bizler zan altında kalmayalım. Misyonunu layıkıyla yapan yalnızca devletin polisi olan arkadaşlarımız da küsmesin. Muvaffakiyetler diliyorum. İnşallah Her şey çok hoş olsun.’

Bu provokasyonun sorumlusu Erdoğan, Bahçeli, Soylu, Belediye Lideri, Vali, Emniyet Müdürü ve onların kontrolündekilerdir. Her şey çok hoş olacak #SanaSöz pahalı kardeşim”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir