“Cristiano Ronaldo, Al-Nassr ile anlaştı” iddiası yalanladı

Manchester United’dan ayrılan Cristiano Ronaldo‘nun Suudi Arabistan grubu Al-Nassr ile 2.5 yıllığına mutabakat sağladığı sav edildi. Gündem yaratan haber sonrası Ronaldo ile sansasyonel bir röportaja imza atan gazeteci Piers Morgan haberi yalanladı.

İngiltere Premier Lig takımı Manchester United’la yollarını ayırdıktan sonra nereye gideceği merak konusu olan Cristiano Ronaldo için çarpıcı bir argüman ortaya atıldı.

Marca’da yer alan haberde, Ronaldo’nun Suudi Arabistan grubu Al-Nassr’la 2.5 yıllık mukavele imzalayacağı ve 1 Ocak prestijiyle kontratın geçerli olacağı argüman edilmişti. Haberde, Portekizli yıldızın yıllık 200 milyon Euro kazanacağı ve toplamda 500 milyon Euro gelir elde edeceği kaydedilmişti.

Futbol gündemine oturan bu haber sonrası yıldız futbolcuya yakın olarak gösterilebilecek bir kaynaktan farklı bir haber geldi. Ronaldo ile sansasyonel röportaj yapan gazeteci Piers Morgan, efsane ismin Al-Nassr ile anlaştığı tarafındaki savları ferdî toplumsal medya hesabından yalanladı. (Cumhuriyet)

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir