GTA Online’a Railgun ve Gun Van eklendi

Gun Van, 12 Ocak 2023’te Gun Van Week sırasında yayınlanan Los Santos Drug Wars güncellemesinin devamı olarak eklenen Grand Theft Auto Online’daki bir taşınabilir işletme olarak oyuna eklendi.

GTA ONLINE’A RAILGUN VE GUN VAN EKLENDİ

Daha denetimli rakibi Ammu-Nation’ın bilakis, Gun Van’daki tüm öğeler indirimli fiyatlar üzerinden ve level gereklilikleri formalitesi olmaksızın satılmaktadır. Bu gri piyasa durumu nedeniyle, Speedo çok fazla dikkat çekmemek için sistemli olarak hareket etmelidir.

Rockstar Games’in YouTube hesabında yayınlanan yeni görüntü ile Gta Online‘a yeni Gun Van’ın eklendiği duyuruldu. Yayınlanan görüntünün açıklamasında ise şu kelamlara yer verildi:

“Los Santos’ta yaşamak kelam konusu olduğunda insanların konuştuğu bir şey varsa, o da yüksek kaliteli silahlara erişimin gerekliliğidir. Hepsi indirimli fiyatlarla ve level gerekliliği olmadan satılan, birinci sınıf silahlar, mühimmat ve zırhlardan oluşan haftalık dönüşümlü bir envanterle dolu Silah Van’a girin.

Yakalanması sıkıntı Railgun artık Gta Online‘da mevcut. Bu güçlü yeni silahı elde etmek için Gun Van’ı araştırın ve bir dizi silahta indirimlerden yararlanın.”

GTA ONLINE’DA RAILGUN NASIL ALINIR?

Gta Online‘da railgun’a sahip olabilmek için haritanın farklı yerlerinde bulunan Gun Van’ı bulmanız gerekmektedir. Buraya

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir