Günlük burç yorumları (1 Nisan 2023)

KOÇ

Artık meslek iş ve aileniz hususlarında önemli ciddi düşünmenin vakti geldi sanırım. Bu manada almanız gereken sevimsiz kararlar olabilir.

BOĞA

Herhangi bir yeni iş iştirakini süreksiz olarak durdurmanız yahut askıya almanızı tavsiye ederim. Şahsî ve profesyonel hayatlarınızı dengeleyebileceksiniz.

İKİZLER

Bugün işinizi gücünüzü toparlamaya başladığınız bir gün üzere durmakta, dışardan gelen patırtı gürültüye kulağınızı tıkamanız âlâ olur.

YENGEÇ

Öğrencilere akademik olarak başarılı olmak için çok gayret göstermeleri bugün değerli. Çocuğunuz varsa bugün onlara dayanak olun.

ASLAN

Hayırsever gezegensel tesir altındasınız. Bugünü sonuna kadar çıkarlarınızın uygunlaştırılması doğrultusunda kullanabilirsiniz.

BAŞAK

Hayırsever gezegensel tesir altındasınız. Bugünü sonuna kadar çıkarlarınızın güzelleştirilmesi doğrultusunda kullanabilirsiniz.

TERAZİ

İş yerinde ağır bir gün geçireceksiniz. Toplumdaki pozisyonunuz yükselir. Şirketinizin büyümesine dayanak olabilecek değerli bir bireyle yeni bir paydaşlık kurabilirsiniz.

AKREP

Resmi kurum ve kuruluşlarla, miras bahisleriyle ilgili önünüze tuhaf tuhaf işler düşebilir. Bu keyifsiz duran işler bugün canınızı biraz sıkma mümkünlüğü var.

YAY

Güvenlik açıklarınızı yönetme maharetiniz, mevcut negatif güçle savaşırken size yürek ve güç sunacak. Bugün daha planlı olun.

OĞLAK

Alanınızın doruğunda olduğunuzu hissedebilirsiniz bugün. Bir mahkeme, bir yasal sürecin kazanan evresine gelmek üzere olabilirsiniz.

KOVA

Bugün iş yerindeki bir uyuşmazlık tatsız sonuçlanma potansiyeline sahip üzere görünüyor. Gizlice âşık olduğunuz bireye yaklaşabileceksiniz.

BALIK

Eğer yurtdışı ile ilgili yahut yüksek eğitimle ilgili tamamlamanız gereken prosedürler varsa araştırma yapmanız, danışmanız yeterli olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir