Hepsiburada, Bu Ramazan’da da Bütçe Dostu Kampanyalarıyla Müşterilerinin Yanında


“Ramazan Bereketi Burada” kampanyasıyla Hepsiburada, “Şimdi Al 3 Ay Sonra Öde” ile müşterilerinin bütçelerini rahatlatırken, ay boyu özel fırsatlar ve gençlere yönelik indirimler de sunacak.

Şimdi Al 3 Ay Sonra Öde

Hepsiburada, Efsane Kasım’da müşterilerinden büyük ilgi gören “Şimdi Al 3 Ay Sonra Öde” seçeneğini Ramazan kampanyasında da sunuyor. Bu sayede müşteriler, ihtiyaçlarını tamamlarken ödemelerini 3 ay erteleyebilecekler.

Efsane Gençlik de unutulmadı

Ramazan’da gençlere özel Yemeksepeti kuponları sunuluyor. 21-26 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek ve 75 TL’lik Yemeksepeti kuponu, gençlere özel sadece 45 TL’ye satılacak.

Binlerce Ürünle Ramazan Bereketi Burada

Hepsiburada’nın düzenlediği Ramazan kampanyası, ailelere ve gençlere özel fırsatlar sunarak Ramazan ayının bereketini evlere taşıyor. 

Hepsiburada’nın “Ramazan Bereketi Burada” kampanyası, Market, Ev Yaşam, Elektronik ve Moda kategorileri altında geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Ramazan erzak paketleri, sahur ve iftar hazırlıkları için gerekli ürünler, yemek pişirmeye yardımcı küçük ev aletleri, özel fiyatlarıyla gıda ve içecek ürünleri, çay ve kahve makineleri, HepsiTürkiye’den coğrafi işaretli ürünleriyle Ramazan sofralarının vazgeçilmez ürünleri bu kampanyada yer alıyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir