Kayserispor Fenerbahçe maçı ne zaman, saat kaçta? Kayserispor – Fenerbahçe maçına Fenerbahçe taraftarı alınacak mı?

Deprem nedeniyle ertelenen Fenerbahçe – Konyaspor ve Beşiktaş Antalyaspor maçlarında tribünlerden ‘Hükümet istifa’ sesleri duyuldu. Hükümetin sarsıntı müdahalesini çokça eleştiren halk protestolarına devam edecek. Pekala Kayserispor Fenerbahçe maçı ne vakit, saat kaçta? Kayserispor – Fenerbahçe maçına Fenerbahçe taraftarı alınacak mı?

Kahramanmaraş nedeniyle ertelenen Fenerbahçe Konyaspor maçında taraftarlar, hükümetin siyasetlerini eleştirmiş, tribünlerin büyük bir kısmı ‘Hükümet istifa’ tezahüratı yapmıştı.

Bu protestoların üzerine MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli, toplumsal medya üzerinden yaptığı açıklamada taraftarların oyuna geldiğini ve maçların ‘Seyircisiz oynanması’ gerektiğini söylemişti.

Spor Toto Harika Lig’in 24. hafta maçında Kayserispor ile Fenerbahçe karşı karşıya gelecek. Kayseri Vilayet Güvenlik Kararı gerekçesiyle Kayserispor-Fenerbahçe müsabakasına sarı-lacivertli taraftarlar alınmayacak.

Buna ek olarak son 20 gün içinde Fenerbahçe logolu Passolig kartını iptal eden şahısların konut sahibi tribünlerden bilet/transfer alamayacakları da belirtildi.

Peki Kayserispor Fenerbahçe maçı ne vakit, saat kaçta? Kayserispor – Fenerbahçe maçına Fenerbahçe taraftarı alınacak mı?

Spor Toto Harika Lig’in 24. hafta maçında Kayserispor ile Fenerbahçe karşı karşıya gelecek. 4 Mart 2023 Cuma günü saat 19.00’da başlayacak çaba BeIN Sport ekranlarından yayınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir