Toprak ve su burçlarını Satürn darmadağın edecek! İşte 26 Şubat 2023 Pazar günlük burç yorumları? Günün burç yorumları?

26 ŞUBAT 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Bugün bir aile sıkıntısını çözememekten ötürü biraz hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Tahminen de sizinle ilgisi olmayan bir şeyin ortasında kaldınız.

Belki de yalnızca herkesi düzeltmek istiyorsunuz. Bunun mümkün olmadığını anlamanızın ve artık hayatınıza odaklanmanızın vakti geldi.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bugün kendinizi son derece açık ve arkadaş canlısı hissediyorsunuz ve tecrübelerinizi diğerleriyle paylaşmaya yahut yeni bir şeyler yapmaya hazırsınız.

Bu konuşkanlığınız uzun sürmeyecek, bu yüzden önümüzdeki günlerde bu eğilimden kesinlikle yararlanın. Bunun dışında, bilhassa son vakitlerde kimi baş ağrıları yaşıyorsanız, sıhhatinize odaklanmanız gerekebilir.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bugün bir alışveriş çılgınlığına gidiyor yahut sevdiğiniz bir şeyle kendinizi şımartıyor olabilirsiniz. İkizler burcunun yerlilerini, epeyce rahat bir hafta sonu bekliyor, bunun tadını çıkarın.

Çok telâşlı olmamaya çalışın yahut son anda pişman olacağınız kararlar vermeyin. Bunun üzerinde bir tesir yok lakin siz rahatladığınızda, muhafaza iç güdünüzü kaybediyorsunuz.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün kendinizi sakin ve arkadaş canlısı hissediyorsunuz ve bir halde kendiniz için bir şeyler yapma eğilimindesiniz. Bu yapacağınız şey, tahminen de uzun vakittir yapmak istediğiniz ve ertelediğiniz bir şey olabilir.

Bencilce davranma eğilimindesiniz ancak bu bugün için berbat bir şey değil zira orta sıra kendinize biraz vakit ayırmanız gerekiyor ve bugün, bunu yapmak için diğer bir kusursuz fırsat.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Oldukça hayalperestsiniz ve her türlü ruhsal faaliyetle ilgileniyorsunuz. Bunun yanı sıra, biraz analitiksiniz ve diğerlerinin davranışlarını gözlemliyorsunuz.

Etrafınızdakilerin niyetlerini okuyabilirseniz kusursuz olur lakin çok reaksiyon verip orada olmayan şeyleri görmeye başlamayın. Kendi reaksiyonlarınıza karşı da objektif ve dikkatli olmaya çalışın.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Bugün bir şeyi açıklamaya çalıştığınız için kendinizi berbat hissediyor olabilirsiniz. Bu, kendinizi söz edememenizden yahut etrafınızdakilerin anlayış eksikliğinden kaynaklanıyor olabilir. Her halükarda, vermek istediğiniz iletisi onlara iletemiyorsunuz.

İnsanların duymasını istediğiniz her ne ise, bunların sizin için ne kadar kıymetli olduğunu değerlendirmeye çalışın ve sonra yolunuza devam edin.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 23 Ekim)

Bugün temkinli ve hayal gücünden mahrum olabilirsiniz. Bunu tahminen de her şeyden uzak durma ve yalnızca gözlemci olma gereksinimi hissettiğiniz için yaşıyorsunuz.

Bu, bedeninizin size dinlenmeniz gerektiği konusunda bir uyarısı da olabilir. Bu yüzden başlamak üzere olan hafta için dinlenmeye çalışın.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim – 22 Kasım)

Rahatlama gereksinimi hissediyor olabilirsiniz. Bencil olmaktan çekinmeyecek ve kendi başınıza geçirmek için biraz vakit ayıracaksınız. Bu olağan ve rastgele bir planı ertelemediğiniz ve ailenizi yahut arkadaşlarınızı gücendirmediğiniz sürece bunu vakit zaman yapabilirsiniz.

Tek sorun, muhtemelen rahatlamak için ne yapmanız gerektiği hakkında hiçbir fikriniz olmamasıdır. Bütün gün uyumamaya çalışın ve yapmaktan nitekim hoşlandığınız bir şey düşünmeye çalışın ve onun peşinden gidin.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugün kendinizi azimli ve motive olmuş hissediyorsunuz ve bugünün Pazar olması umurunuzda değil. İçinizdeki enerjik ruh için dinlenmeye vakit yok, bu nedenle çalışmaya meyillisiniz.

Bu meyilinizi son vakitlerde devam ettiğiniz şahsî eforlara yöneltebilirsiniz. Tahminen öbür bir uygun fikir aklınıza geldi ve bunun işe yarayıp yaramadığını görmek istiyorsunuz.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugünü partnerinizle geçirme eğilimindesiniz lakin bu her şeyin yolunda gideceği manasına gelmiyor.

Sözlerinize dikkat etmelisiniz zira bu hayli karmaşık bir duygusal gün olabilir ve aranızda kimi çatışmalar çıkabilir. Hassas bir mevzuyu ele almamaya çalışın. Şayet o bahiste konuşmanız gerekiyorsa nazik ve anlayışlı olun.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 18 Şubat)

Bugün bir şeyler yapmak için can atıyorsunuz lakin gücünüzü nasıl harcayacağınızı nitekim bilmiyorsunuz. Bugünkü tüm işlerinizi birinci elden halletmeyi deneyin.

Ayrıca bugün kendinizi eğlendirmenin yollarını arıyorsunuz ve bunu başarmak sizin için o kadar da güç olmayabilir. Fakat bugün kendi başınıza kalmayı planlıyor üzeresiniz.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün, dürtüleriniz ve karakteriniz ortasında kalmış durumdasınız. Biraz vakte gereksiniminiz olduğunu düşünüyor, biraz eğlenmek istiyorsunuz fakat temkinli ve telaşlı yanınız bunu yapamayacağınızı söylüyor.

Kaynak: Karar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir