Ünlü isimden şoke eden itiraf… Taşıyıcı anneden doğan bebeğine bağlanmakta zorlanıyormuş: Kendimi suçlu hissediyorum!

Her şeyleri göz önündeyken yeniden de ortaya gizlenen sırları çıkaran ya da hiçbir şey olmasa da 5 kardeşin kendi ortalarındaki arbede gürültü dolu hayatlarına yer veren program bu defa bombayı sözün tam manasıyla patlattı ve ekrandan duyulan itiraflar ortalığı hayli karıştırdı.

Kourtney ve Kim’den sonra Kardashian kardeşlerin en küçüğü, Kendall ve Kylie Jenner’ın da ablası olan Khloe Kardashian, programın son kısmında yaptığı açıklamalarla çok konuşulacağa benziyor. Kendisini daima aldatan ve bir ayrılıp bir barıştığı basketbolcu sevgilisi Tristan Thompson’dan 5 yaşında True isminde bir kızı olan Khloe, Ağustos 2022’de de yeniden Thompson’dan lakin bu kere taşıyıcı anne kullanarak bu defa de bir erkek çocuk sahibi olmuştu.

Khloe Kardashian ve Tristan Thompson ikinci çocuklarına geçen yaz taşıyıcı anne yoluyla sahip olmuştu

Bebeğin isminin Tatum olduğuysa fakat 9 aylık olduğunda ortaya çıkmıştı. Khloe Kardashian’ın, daima kalbini kıran ve ayrıldığı sadakatsiz sevgilisinden bir defa daha çocuk yapması da çok eleştirilmişti. Khloe de, tıpkı ablası Kim’in iki kez yaptığı üzere bu sefer çocuğunu kendi doğurmak yerine taşıyıcı anne kullanmaya karar vermişti.

Ancak oğlu Tatum doğduktan aylar sonra ortaya çıkan gerçeğin dışarıdan görünen memnunluk tablosuna pek de uymadığı ortaya çıktı. Khloe Kardashian, realite gösterisinin yeni kısmında ablası Kim ve başka ablası Kourtney’nin eski sevgilisi ve çocuklarının babası Scott Disick’le sohbet ederken ağzındaki baklayı çıkardı ve taşıyıcı annelik konusu hakkındaki hislerini itiraf etti.

Çiftin 5 yaşında True isminde bir de kızları var

Taşıyıcı anne yoluyla dünyaya gelen oğluna bağlanmak konusunda zorluk yaşadığını ve bu bahiste suçluluk hissettiğini itiraf eden Khloe, bir doğum tecrübesi yaşamayıp, kendi çocuğu bile olsa, diğerinden doğan bir bebeği kucağına aldığında berbat hissettiğini anlattı.

Khloe elbette oğlunu çok sevdiğini lakin doğum tecrübesi yaşamadığı için anne ve bebeğin birbirine bağlandığı o unsur anları yaşarken ve sonrasındaki süreçte de zorlandığını söyledi. Son vakitlerde sıkça kullanılmaya başlanan taşıyıcı annelik uygulaması konusunda insanların daha dürüst davranması gerektiğini ve kendisinin yaptığı üzere tecrübelerini herkesle paylaşmasının yararlı olacağını da söz eden Khloe ablasıyla bu tecrübe konusunda dertleşti.

Khloe, yaşadığı güçlü süreci tıpkı tecrübelere sahip ablası Kim’le paylaştı

Dört çocuğu olan Kim Kardashian da, bu çocukların ikisine taşıyıcı annelik metoduyla sahip olmuştu. Bu sistemi tercih eden kimi insanların duruma adapte olmak konusunda zorlandığını söylen abla Kim, kız kardeşinin de emsal bir d8urum yaşadığını fakat bunun üstesinden geleceğini vurguladı.

2 çocuğunu doğuran, son 2 çocuğuna da taşıyıcı anne yoluyla sahip olan Kim Kardashian da aslında “Bir bebeğin karnınızda olmasıyla olmaması ortasında fark var. Bebeğinizi karnınızda taşıdığınızda sizin kalp atışlarınızı hissediyor. Dünya üzerinde hiç kimse sizinle bu türlü yakınlaşamaz.” cümleleriyle kardeşi Khloe’nin durumuna hak veriyordu.

Khloe Kardashian oğlunun ismini doğumundan dokuz ay sonra paylaştı

Ancak Khloe bu hususta eza yaşarken Kim Kardashian en küçük iki çocuğuyla ilgili tıpkı tasa ve kahırları taşımamıştı. Hatta Khloe ablası Kim’in bu mevzuda hiç zorluk çekmeden iki çocuğunu da rahatça büyütmesini kıskandığını bile itiraf etti. Esasen taşıyıcı annelik kararını verip doğuma kadar geçen süreçte de “kafasını kuma gömdüğünü” ve saklanmaya çalıştığını söylüyordu.

“Bebeğimle ilgili hiçbir badire hissetmedim. Yalnızca doğum yapmamış olduğum halde kucağıma ‘buyurun bebeğiniz doğru’ diye getirilmesi, yani bu sürecin doğal olmaktan çok bir ‘işlem’ üzere olması canımı sıktı diyordu” 38 yaşındaki Khloe Kardashian. Bebeğini doğuran bayandan utandığını itiraf eden taze anne, ona karşı da kendini hatalı hissettiğini açıkladı.

Khloe Kardashian tam Tristan Thompson’la ikinci kere çocuk sahibi olmaya karar verdiğinde yeniden aldatıldığını ve ünlü basketbolcunun Maralee Nichols ismindeki bir bayandan gizlice çocuk sahibi olduğunu öğrenmişti

taşıyıcı annelik için düzgün ya da makûs bir tecrübe diyerek kesin konuşmak istemiyorum, yalnızca bu çok farklı bir durum ve bu mevzu daha açık halde tartışılırsa her şey daha kolay yürür diyerek hislerini anlatan Khloe, hastaneye gidip süreçlere başlamadan evvel daha fazla araştırma yapmadığı için de kendini suçladığının altını çizdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir