Ünlü sunucu Martha Stewart spor dergisinin en yaşlı modeli oldu

Amerika’nın en ünlü isimlerinden biri olan eski model, televizyonun önde gelen isimlerinden Martha Stewart, ülkenin en eski spor mecmualarından biri olan Sports Illustrated’ın kapağı için poz verdi.

81 yaşındaki Stewart, bu yılki mayo sayının dört kapak modelinden biri. Başka kapak modelleri ise Megan Fox, Brooks Nader ve Kim Petras oldu.

Amerika Birleşik Devletleri’nde 1954 yılından beri yayınlanan spor mecmuası, için poz veren Stewart, her yıl mayo ve bikini modasına özel farklı bir sayı yapan mecmuanın bu özel sayısının kapağında yer almasıyla ilgili şunları söyledi:

“Sports Illustrated Swimsuit’in kapağında yer alacağımı duyduğumda ‘Ah, bu çok iyi’ diye düşündüm. Sanırım Sports Illustrated’ın kapağında yer alan en yaşlı kişi ben olacağım. Yaşı pek düşünmem ancak bunun tarihi bir olay olduğunu ve hakikaten yeterli görünmemin daha güzel olacağını düşündüm.”

Dominik Cumhuriyeti’nde Ruven Afanador tarafından fotoğraflanan Stewart’a, sık sık birlikte çalıştığı ve yakın arkadaşı olan Snoop Dogg’un kapak hakkında ne düşündüğü sorulduğunda ise gülerek, “Snoop bunun kusursuz olduğunu düşünecek” dedi.

Stewart’tan evvel 2022’de Elon Musk’ın annesi Maye Musk da mecmua için poz vermişti. Model olan Musk, kapak çekimleri sırasında 74 yaşındaydı.

Stewart, bu yılki mayo sayının dört kapak modelinden biri. Öbür kapak modelleri ise Megan Fox da yer alıyordu.

Stewart Instagram’da poz verdiği kapağı paylaşırken şunları yazdı: “Umarım bu kapak, hayatın hangi etabında olursanız olun, yeni şeyler denemek için kendinize meydan okumanız için size ilham verir.”

Stewart, 1980’lerde yemek kitapları yazmaya başladığında ve bir şef olarak kazandığı muvaffakiyetin akabinde televizyonda yer almaya başladı ve asıl ünü de o vakit geldi. O vakitten beri, Stewart 99 kitap yazdı, yemek programları düzenledi, kendi mecmuasını çıkardı ve kendi giysi, yemek pişirme ve mesken eserleri serilerini çıkardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir