Ajda Pekkan, Kızılcık Şerbeti hayranı çıktı… Sahnede övgüler yağdırdı

Ajda Pekkan, Ramazan Bayramı’nın birinci günü Antalya konserindeydi. Sahnede dinleyicilerine unutulmaz dakikalar yaşatan Süperstar’ın bir Kızılcık Şerbeti hayranı olduğu ortaya çıktı. Usta sanatçıyı dinlemeye gelenler ortasından dizinin başrol oyuncusu Doğukan Güngör bulunuyordu. Süperstar, Güngör’ü görünce diziye olan hayranlığını lisana getirdi. Güngör ise ayağa kalkarak Pekkan’ın karşısında eğildi.

“BAYILARAK İZLİYORUM”

Haberler.com’dan derlene bilgiye nazaran; RTÜK’ün birtakım sahneleri sebebiyle 5 kere üst üste yayın yasağı verdiği Kızılcık Şerbeti dizisi ünlüler dünyasında da çok izleniyor. Kendisini dinlemeye gelenler ortasından Göngör’ü gören Ajda Pekkan ise diziyi çok sevdiğini söyleyerek “Bayılarak izliyorum. Cuma akşamları hiçbir randevu alınmıyor. Çok tebrik ediyorum, devam edin inşallah” tabirlerini kullandı. O esnada yerinden kalkarak Pekkan’ı karşından eğilen Doğukan Güngör ise yaşadığı memnunluğu paylaştı.

“HEP OL KIZILCIK ŞERBETİ!”

Dizi takımıyla yakaladıkları muvaffakiyetten ötürü çok memnun olduğunu söyleyen genç oyuncu, “İnsan olduğu yere boşuna gelmiyor” diyerek bütün gruba sonsuz selamını, sevgisini, dayanağını iletti. Ajda Pekkan ise “İyi ki varsın daima ol Kızılcık Şerbeti! Bütün grup arkadaşlarım ne kadar gurur duysanız az” tabirlerini kullandı.

Odatv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir