Burcu Kara’dan oğlu Ali Çınar ile yeni kareler

Son olarak ‘Kırmızı Oda’ dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan Burcu Kara, 2016 yılında üretimci ve direktör Fırat Parlak ile nikah masasına oturmuştu. Hoş oyuncu, 2017’de Ali ismini verdiği oğlunu kucağına alarak, birinci defa annelik hissini yaşamıştı. 

Bir müddettir ekranlardan uzak olan ve vaktini ailesiyle geçiren Kara, geçtiğimiz aylarda Bursa’nın İznik ilçesindeki doğup büyüdüğü köy konutunun bahçesindeki armut ve domatesleri toplamıştı. Bahçeden elde ettiği mahsüllerle poz veren ünlü isim, bu kareleri toplumsal medya hesabından paylaşmıştı.

“BUGÜN DE ELİMİZ BOŞ ÇIKMADIK”

42 yaşındaki Kara, gönderisine; “Bugün de elimiz boş çıkmadık bahçeden. Artık seneye tohum biriktirme vakti. Bakın; hiçbir şey istemem. Fakat elinizde cet tohumu varsa ‘hayır’ demem. Daima diyorum; Çocuklarınıza kesinlikle tohum bırakın. Artırın, biriktirin. Tabiata sahip çıkalım. Daha fazla tarım bitmeden, diğer ülkelere daha fazla muhtaç kalmadan, hepimiz kendi konutumuzda bunun tedbirini alalım” notunu düşmüştü.

OĞLU İLE POZ VERDİ

Heyecanı günden güne büyüyen Kara’dan yeni fotoğraflar geldi. Oğlu Ali Çınar ile objektif karşısına geçen oyuncu, pazar günü rutinlerini anlattı. Ünlü isim gönderisine; “Pazar demek bizde daima park,bahçe,orman demek. Kesinlikle bir pak hava alalım,mümkünse yürüyelim.Ali varsa olağan her yolun sonu bir kaydırağa, bir salıncağa çıkıyor lakin olsun. Artık konuta dönüp,yemek,ödev,çanta hazırlama vakti.Siz de nasıl Pazar günleri?” notunu düştü.

İkinci defa anne olmak için gün sayan Burcu Kara’nın karnının uygunca belirginleşmesi dikkatlerden kaçmadı. Anne-oğulun pozuna kısa müddette binlerce beğeni ve yorum geldi.

“BURCU İLE AİLE OLMAK ÇOK GÜZEL”

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda Hülya Koçyiğit’in sunumuyla TRT 2 ekranlarında yayınlanan ‘Film Üzere Hayatlar’a konuk olan Fırat Parlak, eşinden övgüyle kelam etmişti.

Parlak, “Burcu ile olmak, Burcu ile bir aile olmak çok hoş. Çok şık birisi ve beni çok memnun ediyor. Allah razı olsun ondan. Nitekim bir eş olarak çok memnun ediyor beni. Ben evimden çıkarken çok keyifli ayrılıyorum ve konutuma dönmek için can atıyorum. Bu benim için çok kıymetli bir şey” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir