Cassandra Peterson anlattı: Brad Pitt yaşlı komşusu ölene kadar yıllarca kira almadı

Son günlerde Los Angeles’taki konutunu 40 milyon dolara satmasıyla gündeme gelen Oscarlı oyuncu Brad Pitt’in komşusu oyuncu Cassandra Peterson, Pitt’in 90’larında bir adama kira almadan oturma müsaadesi verdiğini anlattı.

Ntv’nin aktardığına nazaran, Peterson’ın People mecmuasına verdiği röportajla, Pitt’in konutlarından biriyle ilgili yıllar evvel verdiği ve sürdürdüğü bir karar da birinci sefer ortaya çıktı. Eşini kaybeden kimsesiz bir adamın yıllarca parasız olarak bu konutta kaldığını söyleyen Peterson, Brad Pitt için, “O adama çok nazik davrandı. Karısı ölmüştü ve John tek başına yaşıyordu. Brad’in ondan ölene kadar kira almadığını biliyorum. Komik olan şu ki, John 105 yaşına kadar yaşadı” diye konuştu.

‘BRAD PITT’İN BİREBİR BÖLGEDE 22 KONUTU VARDI’

Pitt, 40 milyon dolara sattığı meskeni 1994’te 1,7 milyon dolara, “Elvira, Mistress of the Dark” sinemasının oyuncusu Peterson’dan satın almıştı. Peterson daha sonra yandaki konutu satın alarak Pitt’e komşu olmuştu. Pitt de ailesiyle oturduğu konuta komşu olan çok daha fazla meskeni satın alarak gayrimenkul varlığını genişletmişti.

People mecmuasına konuşan Peterson, “Sanırım tıpkı bölgede 22 meskeni vardı. Daima bir tane daha almaya gelirdi” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir