Galatasaraylı Zaniolo’ya anne koruması!

Galatasaray’ın devre ortasında 15 milyon Euro’ya takımına kattığı İtalyan yıldız Nicolo Zaniolo ile ilgili ülkesinde çıkan haberlere annesi sert reaksiyon gösterdi. Corriere dello Sport, yıldız futbolcunun Türkiye’de beklediği bedeli görmediğini hatta idmanda grup arkadaşları tarafından dışlandığını öne sürdü.

İDDİALARA ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Annesi Francesco Costa, Corriere dello Sport’ta yer alan, oğlunun grup arkadaşlarının ardında kaldığı fotoğraf ile birlikte Zaniolo’nun futbolcu arkadaşlarıyla gülerken fotoğrafını paylaştı. Costa gazetedeki kupürle ilgili olarak “Sizin görmek istediğiniz” yazarken Zaniolo’nun arkadaşları ile gülerken çekilen fotoğraflarına ise “Gerçekte olan” diye yorum yaptı.

BAFETIMBI GOMIS İLE KOMŞU

Corriere dello Sport, Nicolo Zaniolo’nun dışlandığını argüman etse de gerçek aslında hiç de o denli değil. Kuvvetli Center’da yaşayan İtalyan futbolcunun dairesi Bafetimbi Gomis ile yan yana. Bunun yanı sıra uzun yıllar İtalya’da forma giyen Mauro İcardi sık sık grup arkadaşını akşam yemeklerine davet ediyor.

SERGIO OLIVEIRA İLE VAKİT GEÇİRİYOR

Aynı vakitte geçen yıl Roma’da birlikte oynayan Sergio Oliveira da Nicolo Zaniolo’nun idmanlar dışında sıklıkla vakit geçirdiği isimlerden biri.

NICOLO, İSTANBUL’DA OLMAKTAN ÇOK MUTLU

Nicolo Zaniolo’nun Milan’a transferi ile ilgili haberler İtalyan basınında geniş yer bulurken babası Igor Zaniolo oğlunun durumuyla ilgili açıklamalarda yaptı. Baba Zaniolo, “Nicolo, Galatasaray’da çok düzgün gidiyor. Onu bilhassa gelecek sezonki Şampiyonlar Ligi için aldılar. Bu yıl mutlaka Galatasaray şampiyon olacak” derken Milan savları için ise şunları söyledi: “Birçok transfer söylentisi var lakin Nicolo’nun muhakkak bir fiyatı var. Ayrıyeten, İstanbul’da çok keyifli.” Zaniolo, sarı kırmızılarda çıktığı 9 lig maçında 3 gol attı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir