Her satırı dehşet! Sevgilisini komaya girene kadar dövdü

​Olay, 26 Eylül’de Silifke ilçesi İncekum Kıyısı’nda meydana geldi. R.E. ve erkek arkadaşı Hasan Sevinçer ve Mustafa Göker, kıyıda birlikte vakit geçirdi. Akşam saatlerinde Sevinçer ile E. ortasında kıskançlık yüzünden tartışma çıktı.

Tartışma sırasında Hasan Sevinçer, E.’ye araçtaki demir krikoyla vurup yumrukladı, yanında getirdiği bıçakla da ziyan verdi. Hasan Sevinçer, arkadaşı Mustafa Göker ile birlikte R.E.’yi araca bindirerek meskenine getirdi.

Kızını kanlar içinde gören R.E.’nin annesi, polis ve sıhhat takımlarına haber verdi. E., gelen ambulansla Faziletli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. 4 gündür ağır bakımda tedavisi süren R.E.’nin hayati tehlikesi devam ederken, şüpheliler Hasan Sevinçer ve Mustafa Göker gözaltına alındı.

‘CEZASIZ KALMASIN’

Emniyetteki süreçlerinin akabinde adliyeye sevk edilen 2 kuşkulu, çıkarıldıkları nöbetçi mahkemece tutuklandı.

R.E.’nin kız arkadaşı Fadime Ü., şüphelilerin cezasız kalmaması gerektiğini söyleyerek, “R. benim yakın arkadaşım. Bu türlü bir halde dövülmesi çok üzücü. Komaya getirene kadar dövülmesi bizleri çok üzdü. Arkadaşım ağır bakımda. Bunu yapanlar cezasız kalmasın” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir