Ronaldo’nun Suudi Arabistan’da kaldığı ev nerede? İşte Ronaldo’nun Suudi Arabistan’da kalacağı ev!

Cristiano Ronaldo geçtiğimiz günlerde Suudi Arabistan kulübü Al-Nassr ile 2 yıllık kontrata imza atmıştı. Ronaldo’nun Suudi Arabistan’da kalacağı mesken gündeme geliyor. Ronaldo hayranları Suudi Arabistan’da kalacağı meskeni merak ediyor. Ronaldo’nun Suudi Arabistan’da kaldığı mesken nerede? Ronaldo’nun Suudi Arabistan’da kalacağı mesken araştırılıyor. Ronaldo’nun Suudi Arabistan’da kaldığı mesken nerede? İşte Ronaldo’nun Suudi Arabistan’da kalacağı ev! Ayrıntılar haberimizdedir…

RONALDO’NUN SUUDİ ARABİSTAN’DA KALDIĞI KONUT NEREDE?

Ronaldo’nun kazanacağı para ve kendisine sunulan imkanlar konuşulmaya devam ederken Al Nassr Kulübü, yıldız futbolcuya artık de içinde her türlü imkanın bulunduğu bir malikaneyi tahsis etti. Epeyce lüks bir görünüme sahip olan malikanede yüzme havuzu, buhar odaları, futbol ve basketbol alanları yer alıyor.

Al-Nassr kulübü Ronaldo’nun gelmesi için yüklü maaşın yanında pek çok da imkan sundu. Suudi Arabistan basınında yer alan haberlere nazaran Ronaldo ve ailesinin yaşayacağı konutta epey lüks imkanlar yer alıyor.

Cristiano Ronaldo

RONALDO’NUN SUUDİ ARABİSTAN’DA KALACAĞI EV

Ronaldo’nun isteği doğrultusunda kendisine tahsis edilen lüks malikanede küçük bir futbol alanı, ufak bir basketbol alanı, açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna odası, masa tenisi odası üzere imkanlar bulunuyor. Ayrıyeten özel lüks otomobiller da Ronaldo ve ailesinin hizmetine sunulacak.

RONALDO NE KADAR KAZANIYOR?

Al Nassr ile 2023 yılına kadar mukavele imzalayan Ronaldo, yıllık 200 milyon dolar maaş alacak. Mutabakatın içine reklam gelirleri dahil edildiği gelen bilgiler ortasında yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir