Togg için ön sipariş başladı

Togg’dan yapılan açıklamada “27 Mart’a kadar http://togg.com.tr’ye girerek yahut Trumore’u indirerek ön siparişinizi oluşturabilirsiniz. Trumore’u daha evvel indirdiyseniz güncellemeyi unutmayın. Ön sipariş oluşturma vaktinizin çekiliş sıralamanıza bir tesiri olmayacaktır.” denildi.

Togg T10X ön sipariş süreci şöyle işleyecek:

“1- 2023 yılı içinde T10X sahibi olmak için çekilişe katılmak isteyenler, Togg.com.tr yahut App Store, Google Play ve App Gallery üzerinden kullanıma sunulan Trumore uygulamasından ‘Akıllı Aygıt Konfigüratörü’ne girip, aygıtın donanım özelliklerini, teknik bilgilerini ve model fiyatlarını inceleyebilecek, diledikleri T10X versiyonunu seçip istedikleri üzere yapılandırabilecek.

2- Kullanıcılar, seçtikleri versiyonun dizaynını, ‘Türkiye’nin Renkleri’yle 360 derece döndürerek inceleyip, dış renk seçeneğine karar verebilecek. Dilerlerse akıllı aygıtın bulunduğu ortamı değiştirerek beğendikleri dış rengin T10X üzerinde güneşli bir havada nasıl göründüğünü de görebilecek.

3- Dış rengi belirleyen kullanıcılar, bir sonraki adımda T10X’in jant seçenekleri ortasından seçim yapıp, iç tasarımı keşfetmeye geçecek.

4- Kullanıcılar, T10X’in geniş hacimli iç dizaynını yakınlaştırarak yahut daha geniş bir açıdan görebilecek. Sonrasında da diledikleri opsiyonel donanımları ekleyip, lansmana özel avantajlı donanım paketlerinin ayrıntılarını görüntüleyebilecek.

5- Konfigürasyonu tamamlayanlar özet sayfasında ayrıntıları inceleyip son denetimlerini yapacak.

6- Ön sipariş mukavelesini inceleyip onaylayanlar ise ödeme etabına geçecek.

7- Şayet kullanıcının daha evvelce konseyi bir Trumore e-Cüzdanı varsa ve 60 bin lira bakiye yüklemişse ön ödemeyi tamamlayarak çekilişe katılma hakkı kazanacak ya da Trumore üzerinden Trumore e-Cüzdanını yaratıp 60 bin lira bakiyesini yükledikten sonra ön ödemeyi tamamlayarak, çekilişe katılma hakkı elde edecek.

8- Ön sipariş devri kapandıktan sonra, dijital çekiliş 28 Mart tarihinde noter huzurunda çekilecek. Çekilişe katılacak kullanıcıların sıralı listesi çekiliş öncesinde Togg tarafından yayınlanacak. Çekiliş sonlandığında kazanan kullanıcılar akıllı aygıtlarının teslimat tarihi geldiğinde, ön ödeme meblağı düşülmüş bir formda kalan ödemelerini yapacak.

9- Ön sipariş periyodu sonunda noter huzurunda yapılacak çekilişle, sipariş hakkı kazananlar teslimat önceliğiyle birlikte belirlenecek. Teslimat tarihi belirlenirken seçilen versiyonun yaklaşık teslimat periyodu ile kullanıcının çekiliş sıralamasındaki yeri dikkate alınacak.

10- Çekilişte sipariş hakkı kazanamayan kullanıcıların ön ödeme bedelleri ise kullanıcıların Trumore e-Cüzdanlarına akabinde bankalarına bağlı olarak en geç 14 gün içinde otomatik olarak hesaplarına geri yatırılacak.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir