Uğur Dündar’dan Fenerbahçe taraftarına getirilen deplasman yasağına sert tepki: Şampiyonu şimdiden açıklasınlar

Süper Lig’de Kayserispor ile Fenerbahçe ortasında oynanacak gayret öncesi Kayseri Vilayet Güvenlik Şurası çarpıcı bir karar alarak sarı-lacivertli taraftarların stada alınmayacağını açıkladı. Fenerbahçe Yüksek Divan Konseyi Lideri Uğur Dündar karara sert reaksiyon gösterdi.

“OLDU OLACAK FUTBOLU DA YASAKLASINLAR”

Uğur Dündar toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Kayserispor-Fenerbahçe müsabakasına Fenerbahçe seyircisi alınmayacakmış. Bu çok yanlış bir karar. Oldu olacak futbolu da yasaklasınlar! Ve şampiyonu şimdiden açıklasınlar!..” sözlerini kullandı.

KADIKÖY’DE “HÜKÜMET İSTİFA” SLOGANLARI

Sarı-lacivertli taraftarların bir kısmının Konyaspor maçında “Hükümet istifa” sloganı atmasının akabinde bu kararın alınması dikkat çekti.

KARARI KAYSERİ VİLAYET GÜVENLİK KONSEYİ AÇIKLADI

4 Mart Cumartesi günü Kadir Has Stadı’nda oynanacak Kayserispor- Fenerbahçe maçına Kayseri Vilayet Güvenlik Konseyi kararıyla Fenerbahçe taraftarı alınmayacak. Kayseri Vilayet Güvenlik Heyeti kararı yeterince son 20 gün içerisinde Fenerbahçe logolu Passolig kartını iptal eden şahıslar, konut sahibi tribünlerden bilet/transfer alamayacaklar. Öte yandan Kayserispor biletleri, Fenerbahçe logolu Passolig Kartlar hariç tüm Passolig kartlar ile satın alabilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir