Vincenzo Montella: 10 kişi kaldıktan sonra daha iyiydik

Adana Demirspor Teknik Yöneticisi Vincenzo Montella, Antalyaspor müsabakasının akabinde düzenlenen basın toplantısında, maça düzgün başladıklarını ve birinci dakikada gol attıklarını belirtti.

Maçtan evvel futbolcularına istekli bir ekibe karşı oynadıklarını ve birinci dakikalarda kendilerini göstermeleri gerektiğini söylediğini söz eden Montella, bunu da başardıklarını lisana getirdi.

Rakibin kırmızı kartından sonra ekibi aslında beğenmediğini aktaran Montella, “Yavaş bir oyun oynadık. O dakikadan itibaren zorlandık. Yediğimiz kırmızı karttan sonra istediğimiz oyunu oynamaya başladık. Topa daha fazla sahip olduk ve süratli oynadık. Çok kıymetli ve pahalı bir galibiyet aldık. Doğal ki ayaklarımızın yere basması gerekiyor. Taraftarımızın keyifli olması çok olağan. Liderimizin da keyifli olması çok olağan. Liderimiz çok emek sarf etti. Kendisi için de çok memnunuz.” tabirlerini kullandı.

Ligin kendileri için yeni başladığına dikkati çeken Montella, “Milli ortadan sonra Galatasaray’a karşı oynayacağımız için memnunum. Ayaklarımız yere basmaya devam edecek ve karakterimizi alana yansıtmayı sürdüreceğiz.” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir