vivo, Dünya Kupası Katar 2022’nin resmi sponsoru oldu

Duyuru kapsamında vivo ayrıyeten, FIFA’nın (Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği) 118 yıllık tarihindeki birinci resmi katlanabilir akıllı telefon olan yeni vivo X Fold+ modelini Çin pazarında duyurdu. Şirket, bölüm önderi katlanabilir ekran teknolojisine ve verimli ofis uygulamaları paketine sahip olan vivo X Fold+ modeli ile 5 milyar kişilik küresel bir izleyici kitlesini çekmesi beklenen FIFA Dünya Kupası Katar 2022™’nin hazırlıklarının en ileri teknolojilerle tamamlanmasına ve tertibin muvaffakiyetle gerçekleştirilmesine takviye olacak. 

Bu yıl Katar’da düzenlenecek olan turnuva, 2017’de FIFA ile altı yıllık sponsorluk mukavelesi imzalayan vivo’nun sponsorluğunu üstlendiği ikinci dünya kupası olacak. vivo o tarihten bu yana FIFA Dünya Kupası Rusya 2018™’in yanı sıra FIFA Konfederasyonlar Kupası 2017™, FIFA Arap Kupası Katar 2021™ ve UEFA EURO 2020™ şampiyonalarının da sponsorluğunu üstlendi. 

Küreselleşme seyahatine 2014 yılında başlayan vivo, bugün dünya genelinde 60’ın üzerinde ülke ve bölgede faaliyetlerini sürdürüyor. Tüketici eğilimlerine sürekli bağlı kalan vivo, yenilikçi teknolojilerden yararlanarak dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılara kusursuz akıllı telefonlar ve farklı eserler sunmayı hedefliyor. Global ölçekte kurduğu irtibatlarla kullanıcılara teknolojik inovasyonla yaratılan konforlu ve eksiksiz tecrübeler sunmasıyla da tanınan vivo’nun bugün dünya çapında 400 milyondan fazla etkin kullanıcısı bulunuyor. 

#vivogiveitashot ile herkesi futbol aşkını söz etmeye bekliyor

FIFA Dünya Kupası Katar 2022™’nin akıllı telefon dalındaki tek resmi sponsoru olan vivo, şampiyona boyunca ayrıyeten şampiyonanın en hoş ve etkileyici anlarını yakalamak gayesiyle #vivogiveitashot isimli bir kampanya gerçekleştirecek. Dünyanın dört bir yanındaki insanlara FIFA Dünya Kupası Katar 2022™ aracılığıyla futbol aşklarını ve kendilerini tabir etme fırsatı vermek için vivo, akıllı telefon kullanıcılarını ve futbol tutkunlarını memnunluğu sevdikleri ile paylaşmak için olağanüstü anları kaydetmeye davet ediyor.

Sponsorluk hakkında konuşan vivo Kıdemli Lider Yardımcısı ve Küresel Pazarlama Yöneticisi Spark Ni “Dünyanın en eski ve en tanınan sporlarından olan futbol; dini, lisanı, ırkı, cinsiyeti ne olursa olsun, dünyanın dört bir yanında farklı kültürlerden insanları bir ortaya getirerek birbirleriyle güçlü bağlar kurmalarını sağlama gücüne sahip olan bir spor. vivo olarak biz de bu sponsorluklarımızla futbolun gelişimini destekleme kararlılığını sürdürüyoruz. Spor ve teknolojinin emsal bir ideolojiyle geliştiğine, her ikisinin de çığır açan yenilikler ve daima inovasyonla insanları daha düzgün bir ömür sürmek için güçlendirdiğine inanıyoruz. FIFA Dünya Kupası Katar 2022™ resmi akıllı telefon sponsoru olarak kesim önderi amiral gemisi akıllı telefonlarımızla dünyanın dört bir yanındaki futbol tutkunlarının bir topluluk oluşturmasına, maçları ister stadyumda ister uzaktan izlesinler heyecan verici Dünya Kupası tecrübelerini tüm dünyadaki beşerlerle paylaşmalarına yardımcı olacağız.” dedi. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir